Wybory Prezydenta Miasta Łodzi na lata 2010-2014

Już niedługo wybierzemy jedną osobę, która będzie decydowała o losach Łodzi w ciągu najbliższych 4 lat. Za 3 godziny odbędzie się debata z udziałem kandydatów na Prezydenta Miasta Łodzi, będąca praktycznie ostatnią możliwością poznania poglądu kandydatów na kwestie, które zostaną poruszone w czasie jej trwania (piątek 03 grudnia godz. 19.00,Wydział Prawa i Administracji UŁ, ul. Kopcińskiego 8/12 – aula czerwona). Zachęcamy do pojawienia się na niej. Przyszły Prezydent Miasta Łodzi będzie miał okazję po raz kolejny zobaczyć, że są w tym mieście ludzie, którym zależy na przyszłości tego miasta, zależy na dokonaniu świadomego wyboru.

Od północy zacznie obowiązywać przedwyborcza cisza – tak samo, jak w przypadku ciszy wyborczej przed pierwszą turą wyborów, w tym czasie nie będą umieszczane nowe wpisy ani też komentarze pod już istniejącymi. Ma to oczywiście za zadanie zapobiec ewentualnemu złamaniu obowiązującej w Polsce ciszy wyborczej.

Wykorzystajmy ten czas na podjęcie świadomej decyzji o tym, na kogo chcemy oddać nasz głos. Do zobaczenia w niedzielę, przy wyborczej urnie.

Informacje:

Obwieszczenie Prezydenta Miasta Łodzi dotyczące obwodów wyborczych w Łodzi.

Wybory: Zdanowska i Joński o rozwoju łódzkiego lotniska (Gazeta.pl Łódź, 03-12-2010)

Wioletta Gnacikowska, Kim są kandydaci na prezydenta Łodzi? Poznaj ich lepiej (Gazeta.pl Łódź, 03.12.2010)

Mirosław Malinowski, W niedzielę II tura wyborów prezydenta Łodzi (Express Ilustrowany, 03.12.2010)Comments are closed.